Ślubowanie klas pierwszych

Dnia 20 października 2023 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Uroczystość ta wpisała się na stałe w kalendarz naszej szkoły. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców i nauczycieli. Zanim pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej, musieli przedstawić to, czego już nauczyli się w szkole. Doniosłym momentem uroczystości było ślubowanie pierwszoklasistów, które wzbudziło wiele emocji. Aktu pasowania dokonały Panie Dyrektor kolorowym ołówkiem. Wszyscy uczniowie otrzymali od swoich wychowawców pamiątkowe dyplomy. Po zakończeniu części oficjalnej, wszyscy uczestnicy obejrzeli występy starszych kolegów i koleżanek oraz zostali zaproszeni do klas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.