Programy dla uczniów

Informujemy, że nasza szkoła po raz kolejny bierze udział w edukacyjnym Programie dla szkół, dzięki któremu dzieci z klas I-V mogą w praktyce uczyć się zasad zdrowego odżywiania, poprzez regularne spożywanie owoców, warzyw i produktów mlecznych oraz powiązane działania edukacyjne.

W związku z rozpoczęciem kolejnego roku szkolnego realizacji programu w przygotowanym przypominamy Państwu Rodzicom o zasadach i celach programu, w którym uczestniczą dzieci oraz o jego ważnych aspektach, na które powinniśmy zwrócić uwagę. Zachęcamy również do kontynuowania aktywności związanych ze zdrową dietą oraz aktywnym stylem życia w domu rodzinnym.

Owoce i warzywa w szkole - informacja dla rodziców i opiekunów

Informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 1 im. Zofii Urbanowskiej w Koninie przystąpiła do innowacyjnego projektu edukacyjnego SZKOŁA ODPOWIEDZIALNA CYFROWO (SOC), realizowanego przez Fundację Dbam o Mój Zasięg.

Głównym celem projektu jest praca zmierzająca do przygotowania uczniów, nauczycieli i rodziców do bezpiecznego, higienicznego i kreatywnego korzystania z zasobów sieci. Jednym z ważniejszych osiągnięć ma być pozytywny wpływ na samopoczucie psychiczne i fizyczne oraz relacje z innymi uczniów, rodziców i nauczycieli. W ogólnopolskiej społeczności szkół zrzeszonych w projekcie będziemy wspólnie poszukiwać równowagi między światem cyfrowym i tym rzeczywistym.

Wszystkie informacje na temat projektu będą na bieżąco zamieszczane w zakładce: Projekty - Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo.

Koordynatorzy projektu: Arleta Ratajewska, Aldona Tamborska

UWAGA!
Zmiany w programie „Dobry start”, który będzie obsługiwany przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych.
ulotka