Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo

Innowacyjny projekt edukacyjny SZKOŁA ODPOWIEDZIALNA CYFROWO (SOC) jest realizowany przez Fundację Dbam o Mój Zasięg.

SZKOŁA ODPOWIEDZIALNA CYFROWO to wspólnota uczniów, rodziców i nauczycieli, dla których wartością jest kształtowanie równowagi między korzystaniem z nowych technologii i świadomym tworzeniem realnych więzi poza przestrzenią Internetu. Troszcząc się o ów balans wpływamy pozytywnie na dobrostan psychiczny, fizyczny i społeczny całej społeczności szkolnej. Zapewnienie owej równowagi pozytywnie wpływać będzie nie tylko na sam proces edukacji, ale przede wszystkim na relacje między wszystkim przedstawicielami społeczności szkolnej.

Poznajcie 10 zasad HIGIENY CYFROWEJ - w dzisiejszych czasach niezbędnik absolutnie każdego użytkownika smartfona. Nowe technologie to wspaniałe wynalazki, które ułatwiają nam życie, ale nadużywane - potrafią przynieść wiele szkód. Wprowadźcie 10 prostych zasad, a szybko zobaczycie pozytywne efekty.