Absolwent

NASZ ABSOLWENT:
Czyta ze zrozumieniem pisane teksty.
Korzysta z podstawowych umiejętności matematycznych w życiu codziennym.
Formułuje wnioski oparte na podstawie obserwacji i własnego doświadczenia.
Potrafi „szukać wiedzy”.
Korzysta z różnych źródeł informacji, w tym z nowoczesnych technologii.Kojarzy fakty.
Logicznie myśli.
Jest ciekawy świata, rozwija swoje zdolności i zainteresowania.
Wiedzę i umiejętności wykorzystuje na co dzień.
Jest obowiązkowy.
Jest komunikatywny.
Jest asertywny.
Przestrzega ogólnych norm. Wybiera prawidłowe wzorce zachowań.
Aktywnie uczestniczy w życiu szkoły.
Korzysta z ośrodków kultury. Właściwie się w nich zachowuje.
Dba o kulturę słowa, stosuje zwroty grzecznościowe.Szanuje starszych. Uznaje autorytet rodzica, nauczyciela.
Ma właściwy stosunek do kolegów, koleżanek. Jest koleżeński, tolerancyjny.
Potrafi obiektywnie ocenić siebie i innych.
Szanuje mienie.
Dba o swoje zdrowie oraz innych. Dba o higienę.
Wie, gdzie szukać pomocy.
Potrafi współpracować w grupie.
Nie dyskryminuje innych ze względu na rasę, przekonania religijne, warunki psychiczne i fizyczne.
Wie, że trzeba się uczyć całe życie.

Absolwenci rocznik 2009/2010
Spośród 91 absolwentów uzyskano informacje na temat 46 uczniów.
Badani uczniowie wybrali następujące typy szkół:

Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych im. St. Staszica w Koninie            12 osób(12%)
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Koninie                 9 osób (19%)
III Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida w Koninie                             6 osób (13%)
Zespół Szkół Budowlanych im. E. Kwiatkowskiego w Koninie                      6 osób (13%)
II Liceum Ogólnokształcące im. KK Baczyńskiego w Koninie                       3 osoby (7%)
Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie                                               3 osoby(7%)
Zespół Szkół Tech. i Hut. im. M. Skłodowskiej-Curie w Koninie                     2 osoby (4%)
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Koninie                       2 osoby (4%)
Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie                                    1 osoba (1%)
Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka J. Piłsudskiego w Słupcy            1 osoba (2%)
Rzemieślnicza Szkoła Zawodowa Cech Rzemiosł Różnych w Koninie      1 osoba (2%)

Absolwenci rocznik 2008/2009
Spośród 97 absolwentów uzyskano informacje na temat 54 uczniów.
Badani uczniowie wybrali następujące typy szkół:

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Koninie               16 osób (29%)
Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie                                             10 osób(18%)
II Liceum Ogólnokształcące im. KK Baczyńskiego w Koninie                       6 osób (11%)
III Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida w Koninie                               5 osób (9%)
Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie                                      5 osób (9%)
Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych im. St. Staszica w Koninie             4 osoby (7%)
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Koninie                       3 osoby (6%)
Zespół Szkół Budowlanych im. E. Kwiatkowskiego w Koninie                      2 osoby (4%)
Zespół Szkół Tech. i Hut. im. M. Skłodowskiej-Curie w Koninie                    1 osoba (2%)
Centrum Szkoleniowe Wiedza w Koninie                                                      1 osoba (2%)
Rzemieślnicza Szkoła Zawodowa Cech Rzemiosł Różnych w Koninie      1 osoba (2%)

Absolwenci rocznik 2007/2008
Spośród 106 absolwentów uzyskano informacje na temat 72 uczniów.
Badani uczniowie wybrali następujące typy szkół:

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Koninie                 21 osób(29%)
Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie                                            13 osób(18%)
Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych im. St. Staszica w Koninie             7 osób (10%)
Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie                                     7 osób (10%)
Zespół Szkół Budowlanych im. E. Kwiatkowskiego w Koninie                        6 osób (8%)
II Liceum Ogólnokształcące im. KK Baczyńskiego w Koninie                       4 osoby (6%)
III Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida w Koninie                              4 osoby (6%)
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Koninie                        3 osoby (4%)
Zespół Szkół Tech. i Hut. im. M. Skłodowskiej-Curie w Koninie                      3 osoby (4%)
Zespół Szkół Plastycznych w Kole                                                                  2 osoby (3%)
Centrum Szkoleniowe Wiedza w Koninie                                                        1 osoba (1%)