Dzień Edukacji Narodowej przy ul.Sztarka

15 października z okazji Dnia Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski pod opieką Pani Edyty Janiak przygotował niespodziankę dla pracowników szkoły. Część oficjalna, życzenia, śpiew i taniec to zaledwie wstęp do tego co działo się dalej. Główną atrakcją był pokaz mody, który należało potraktować z lekkim przymrużeniem oka, gdyż uczniowie przechodząc po czerwonym dywanie w strojach prezentowali atrybuty przedmiotów. Pojawili się nawet paparazzi! Uśmiechy na twarzach nauczycieli były bezcennym widokiem. Po szkolnym "Top model" nadszedł czas na prezent przygotowany przez wicedyrektor szkoły, Panią Julitę Horosz. Piosenka - niespodzianka zaskoczyła nas wszystkich. Podsumowaniem całego wydarzenia był poczęstunek dla wszystkich uczniów i pracowników szkoły na osłodę dnia.