Żywa lekcja przyrody

27 marca uczniowie klas czwartych i piątych uczestniczyli w Żywej lekcji przyrody – dotyczyła ona płazów. Lekcja została przeprowadzona przez Agencję Impresaryjną- Artystyczną Klaps- Art z Krakowa .W czasie lekcji uczniowie mieli możliwość zobaczyć i podziwiać ciekawe gatunki płazów. Były to: drzewołazy, rzekotki, traszki , salamandra oraz płazy pochodzące z różnych stron świata. Uczniowie dowiedzieli się ciekawych informacji na temat budowy, warunków życia, sposobu poruszania oraz rozmnażania płazów. Wiele okazów zostało pokazanych na planszach, odtworzono również dźwięki wydawane przez te ciekawe zwierzęta .Uczniowie byli bardzo zaciekawieni taka forma lekcji oraz możliwością podziwiania zwierząt żywych.