Sukces SP 1 w XV edycji „Konkursu Superkibiców i 1001 gry” !

W dniu 04.04.2019 w Hali Rondo w Koninie, już po raz piętnasty odbył się „Konkurs Superkibiców i 1001 gry”. Wzięło w nim udział 11 szkół podstawowych z miasta Konina, uczestnikami były dzieci z rocznika 2007 i młodsi. Nasza szkoła wygrała eliminacje w grupie 2 i pewnie awansowała do finału z pierwszego miejsca. W konkurencjach finałowych SP 1 zdobyła 5 punktów i zajęła ostatecznie III miejsce, wygrywając puchar oraz bon o wartości 400 zł na zakup sprzętu sportowego. Ponadto na trybunach hali, toczyła się rywalizacja o miano najlepiej dopingującej grupy kibiców i tutaj również SP 1 znalazła się na podium, zdobywając II miejsce! Wielkie gratulacje! Nasza drużyna zawodników wystąpiła w składzie: Aleksandra, Agata, Gabriela, Julia, Maja M., Maja R., Alex, Fabian, Filip, Jakub M., Jakub W., Mikołaj.