Piłkarz - Fabian Studziński

Fabian piłkę zaczął  kopać nim skończył roczek. Gdy był jeszcze  w przedszkolu w wieku 5 lat trafił do Akademii Piłkarskiej Silesia Konin z siedzibą w Opolu. Była to jesień roku 2012. W grudniu został mianowany na piłkarza. Na początku 2013 roku  Akademia Silesia przekształciła się w miejscowy klub Oranje  Sport Konin. Oranje Sport Konin wzoruje się na holenderskim systemie szkolenia.

Fabian w okresie jesienno-zimowym trenuje na salach sportowym , natomiast w okresie wiosenno-letnim na orlikach. Przez pierwsze dwa lata treningi odbywały się dwa razy w tygodniu po 60 minut. Obecnie Fabian uczęszcza 3 razy w tygodniu po 90 minut.

W roku 2014 Fabian rozegrał pierwsze halowe turnieje. Choć pierwszy turniej rozegrany w Gnieźnie nie należał do udanych ( pierwsze koty za płoty) to kolejny rozegrany przy własnej publiczności na hali rondo w Koninie będzie pamiętał długo, gdyż turniej ten zwyciężyli. Zimą tych turniejów jest bardzo dużo, byli już w Kaliszu, Łodzi, Łęczycy, Uniejowie.

Od roku 2015 klub Fabiana startuje w lidze OZPN Konin. Są to ligowe mecze , które odbywają się na orlikach powiatu konińskiego prowadzone  przez zrzeszonych sędziów piłkarskich.

Obecnie są po rundzie jesiennej i  prowadzą w swojej grupie.