WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE PLASTYCZNO – HISTORYCZNYM ”GODŁO POLSKI NA PRZESTRZENI WIEKÓW”

W tym roku kalendarzowym przypada 100 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości, dlatego też w naszym mieście organizowanych jest szereg działań związanych z ta rocznicą. Jednym z tych działań jest cykl konkursów organizowanych przez miejski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we współpracy z konińskimi szkołami. Jednym z tych konkursów był konkurs plastyczno – historyczny „Godło Polski na przestrzeni wieków”. Konkurs ten polegał na wykonaniu z gliny wybranego wizerunku godła. Nasza szkoła aktywnie uczestniczyła we wszystkich konkursach organizowanych w ramach akcji „Konin dla Niepodległej”, tak więc nie mogło zabraknąć drużyny z naszej szkoły i tym razem. Uczennice klasy 6 d, reprezentujące naszą szkołę w tym konkursie otrzymały wyróżnienie. GRATULUJEMY!

WYRÓŻNIENIE - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1  W KONINIE
MICHALINA SKÓRZEWSKA