Wycieczka klas piątych

W dniach 18 – 19 kwietnia 2018 roku uczniowie klas piątych brali udział w dwudniowej wycieczce na trasie: Malbork – Gdańsk – Władysławowo – Hel – Sopot. W pierwszym dniu wycieczki uczniowie zwiedzali zamek w Malborku, poznawali jego historię i tajemnice. W tym dniu poznawaliśmy też historię i zabytki Gdańska. Ten dzień pełen wrażeń zakończył spacer nad morze we Władysławowie, gdzie nocowaliśmy. Drugiego dnia wycieczki pojechaliśmy na Hel, gdzie w Fokarium uczestniczyliśmy w pokazie karmienia fok, poznawaliśmy też zwyczaje i życie tych zwierząt. Naszą wycieczkę kończył spacer po sopockim molo. Wycieczka była bardzo ciekawa, uczniowie wrócili bogatsi w wiedzę, przyjaźnie i oczywiście wspaniałe pamiątki.