Uczniowie klasy I B wzięli udział w wycieczce do banku PKO BP w Koninie

Dnia 24 maja 2018 r. uczniowie klasy IB wraz z wychowawcą panią Agnieszką Pawelczyk wzięli udział w wycieczce zorganizowanej do banku PKO BP w Koninie. Na wstępie zostali przywitani przez pracownika banku oraz przez Panią Dyrektor.

W banku dzieci poznały pracę na stanowisku obsługi klienta. Wzięły udział w lekcji o banku, bankomacie, pieniądzach i różnych sposobach oszczędzania, poznały zasady korzystania z bankomatu, nauczyły się nie tylko wypłacać pieniądze, ale również dokonywać wpłat na konto za pomocą bankomatu. Następnie uczestniczyły w konkursie wiedzy bankowej, odpowiadając na pytania zadawane przez Panią Jolantę Bazelę. Wszyscy uczniowie wykazali się dużą wiedzą i otrzymali nagrody.

Wycieczka była przede wszystkim wspaniałą lekcją bankowości. Dzieci zobaczyły to, czego inni na co dzień nie mają okazji zobaczyć.

Dziękujemy Pani Dyrektorowi oraz pracownikom banku za miłe przyjęcie i wspaniałą lekcję.