Przyrodniczy konkurs plastyczny dla uczniów kl. I

Dnia 04.10.2017r. odbył się przyrodniczy konkurs plastyczny dla uczniów klas I, którego celem było kształtowanie wyobraźni plastycznej; rozwijanie możliwości twórczych dzieci poprzez działania plastyczne w różnych materiałach, technikach i formach; poszerzanie wiedzy na temat fauny i flory lasu, rozwijanie szacunku do przyrody i umiejętności harmonijnego z nią współżycia, budzenie ciekawości poznawczej i zainteresowań przyrodniczych oraz rozbudzanie świadomości ekologicznej.
Poziom konkursu był bardzo wysoki. Komisja wyróżniła aż 16 uczniów. Są to: Agata Karwacka Ia, Marta Mamońska Ia, Julia Łukasik Ia, Hanna Pacześna Ia, Filip Brzeźnicki Ia, Tosia Michnicka Ia, Zofia Nowacka Ib, Adam Ligocki Ib, Zofia Andrzejewska Ib, Julia Ładecka Ib, Weronika Batorska Ib, Magdalena Majda Ib, Natasza Czeszejko Ic, Hubert Janowski Ic, Aleksandra Sztamblewska Ic, Fabian Ławniczak Ic.
Wszystkim wyróżnionym gratulujemy.