Przedstawienie

20 kwietnia odbyła się premiera przedstawienia "Smerfne Święto Wiosny" przygotowanego przez klasę II B. Reżyserem przedstawienia był pan Dariusz Mielnicki, a za obsługę sprzętu odpowiadała pani Kamila Danielkiewicz. Nieocenioną pomocą dla małych aktorów okazały się trzy uczennice z klasy V B. Przedstawienie przyniosło wszystkim mnóstwo śmiechu, ale także i wzruszeń, gdyż w premierze uczestniczyli nie tylko dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 1, ale także rodzice występujących uczniów. Piękne stroje dzieci to właśnie ich zasługa. Rodzice sprezentowali wszystkim aktorom piękne, smerfne, pamiątkowe medale. Następnego dnia odbyły się jeszcze trzy spektakle dla uczniów klas I - V oraz dzieci z Przedszkola nr 1 "Kosmatek". Wszystkim przedstawienie bardzo się spodobało, a Gargamelowi jak zawsze nie udało się schwytać Smerfów. I wszyscy żyli długo i szczęśliwie.