Podsumowanie projektu kl. VI C - Ja w przyszłości

Uczniowie klasy VI c podsumowali projekt Ja w przyszłości. Najpierw przygotowali spotkanie z rodzicami, później ze swoimi mentorami z grupy Młodzi przedsiębiorcy z Gimnazjum nr 5. Pokazy umiejętności objęły doświadczenia, eksperymenty, prezentacje multimedialne, scenki, zagadki i zadania specjalne. Niektórzy przedstawili swoje umiejętności wokalne, instrumentalne i piłkarskie. Projekt trwał kilka miesięcy i obejmował różne formy działań, od literackich, plastycznych po reporterskie zbieranie informacji o swoim przyszłym zawodzie aż do konkretnych zadań. Nad realizacją projektu z Szkoły Podstawowej nr 1 czuwała p.Krystyna Kazimierczak, a ze strony Gimnazjum nr 5 - p.Sylwia Maciejewska. Uczniowie klasy VI c realizują program Bądź jak Leonardo, który w swoich kierunkach zakłada wszechstronne kształcenie i poszukiwanie własnej drogi rozwoju osobistego.
Chłopiec podpala zapalniczką balon wypełniony wodą