Pierwszaki w Bibliotece

W środę 25.04.2018 r. w ramach akcji „Z książką na Walizkach” pierwszaki uczestniczyły w spotkaniu autorskim, które odbyło się w Bibliotece „Starówka”. Uczniowie przygotowali się do spotkania już od początku kwietnia. Najpierw czytali fragmenty książek pisarki Małgorzaty Strękowskiej- Zaremby, z którą mieli się spotkać, następnie wykonywali ilustracje, które brały udział konkursie plastycznym. I miejsce zdobył Wiktor Wyporkiewicz z klasy IB. Opracowywali również zestaw pytań do pisarki, brały udział zabawach, rozwiązywały zagadki. Małgorzata Strękowska- Zaremba, autorka serii książek o Filipku, Okropnym Maciusiu, czy Detektywie Kefirku podczas spotkania przeczytała fragment swojej książki, która bardzo podobały się dzieciom. Spotkanie było ogromnie udane.