Międzyszkolny konkurs plastyczny OZDOBA WIELKANOCNA

W marcu 2017 roku uczniowie naszej szkoły z klas I - €“III przystąpili do udziału w międzyszkolnym konkursie plastycznym  Ozdoba wielkanocna, organizowanym przez Zespół Szkół, Szkołę Podstawową i  Gimnazjum w Żychlinie. Dzieci wykonywały prace w dwóch kategoriach: kartka świąteczna i pisanka. W konkursie wzięła bardzo liczna grupa uczniów. Duża również była liczba dzieci nagrodzonych i wyróżnionych.
W kategorii pisanka I miejsce zajął Antoni Taras z klasy II c, a III miejsce Oliwia Wojewoda z klasy III f. W kategorii kartka świąteczna III miejsce zajął Wojtek Kierzkowski z klasy I a, a wyróżnienie otrzymali: Roksana Frątczak kl. II e, Oktawian Kozłowski kl. II c, Oliwia Buśkiewicz, kl. II e i Ewa Ławniczak, kl. II d. Nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy.