KONKURS RECYTATORSKI - etap szkolny

W dniu 10 stycznia odbył się w  etap szkolny konkursu recytatorskiego. Wzięło w nim udział 23 uczniów z klas drugich i trzecich. W kategorii klas drugich I miejsce zdobyła Maja Wróbel z klasy IIe, II miejsce zajęła Wanesa Pokora z klasy II d, trzecie miejsce zajęli Antoni Taras i Lena Siedlecka, oboje z klasy II c. W kategorii klas trzecich I miejsce zajęli: Kinga Bońka kl. III a, Anastazja Fałek kl. III b, Jakub Grabowski kl.III f, Julia Tamborska kl. III f, Blanka Tomczyk kl. III f. Drugie miejsce zajęli: Dominik Nowacki kl. III c i Wiktoria Stępińska kl. III d. Trzecie miejsce zajęli: Jakub Rzeszotarski kl. III a,  Nicola Szymańska kl. III b, Milena Maleńka kl. III c, Zuzanna Ziemniarska kl. III d i Marta Bartczak kl. III e. Komisja wyłoniła też trójkę dzieci, która będzie reprezentować naszą szkołę w etapie miejskim. Są to: Anastazja Fałek z klasy III b, Jakub Grabowski z klasy III f i Julia Tamborska z klasy III f. Wszystkim uczniom gratulujemy!