Klasa I B na III Festiwalu Projektów Edukacyjnych zdobyła nagrody i wyróżnienie.

Dnia 22 maja 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 15 w Koninie odbył się III Festiwal Projektów Edukacyjnych pod patronatem Prezydenta Miasta Konina . W imprezie wzięły udział szkoły podstawowe i ponadpodstawowe z Konina. Naszą szkołę reprezentowali najmłodsi uczestnicy Festiwalu, czyli uczniowie z klasy IB wraz z Panią Agnieszką Pawelczyk zdobywając nagrodę i wyróżnienie, co jest olbrzymim sukcesem dla naszej szkoły. Podczas Festiwalu podziwialiśmy zastosowanie drukarki 3D w szkole, poznawaliśmy tajniki powstania stacji meteorologicznej oraz jak stworzyć aplikację biznesową. Festiwal cieszył się dużym zainteresowaniem.