Kangur 2017

16 marca po raz kolejny uczniowie naszej szkoły brali udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur. Do kategorii " Żaczek" przystąpiło 13 uczniów klas drugich. W kategorii " Maluch" mieliśmy 26 trzecioklasistów i 17 czwartoklasistów. Najstarszą kategorię w naszej szkole" Beniamin" reprezentowało 10 piątoklasistów oraz 10 szóstoklasistów. Siedemdziesiąt sześć osób od godziny 9:00 zmagało się z zadaniami matematycznymi. Na uroczystość podsumowania Międzynarodowego Konkursu Kangur pojadą cztery osoby:Amelia M,Piotr Sz z kategorii Żaczek, Julia T z kategorii Maluch oraz Gracjan A z kategorii Beniamin. Są to osoby, które zdobyły wyróżnienie i najlepszy wynik w naszej szkole. Podsumowanie konkursu odbędzie się 12 czerwca 2017 w sali widowiskowej w Centrum kultury i Sztuki- dom Kultury Oskard w Koninie  o godz.12:00.Serdecznie gratulujemy wyróżnień. W naszej szkole konkurs Kangur przeprowadziła pani Aldona Tamborska.