Jasełka Bożonarodzeniowe

W dniach 15, 16 oraz 19 grudnia w naszej szkole odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe. Podczas uroczystości mieliśmy możliwość obejrzenia sztuki teatralnej pt. Oskar i Pani Róża, przygotowanej przez grupę teatralną Zosieńki prowadzoną przez p. Kamilę Danielkiewicz, przy wsparciu p. Dariusza Mielnickiego. Grupa teatralnaNie mogło zabraknąć pięknych pieśni w wykonaniu chóru Nutki Świętego Franciszka pod przewodnictwem p. Anety Piekarskiej. W tym roku postawiliśmy na wielokulturowość, gdyż w przedstawieniu brały udział wolontariuszki z Francji. W rolę tytułowej Pani Róży wcieliła się p. Yse Brody, a operatorem światła była p. Chloe Outy. Na koniec obie panie wraz z p. Patrycją Mielka zaśpiewały kolędy w wielu językach.
Chór Nutki Świętego Franciszka