III MIEJSCE W KONKURSIE „CZYM JEST DLA MNIE WOLNOŚĆ”

14 marca 2018 odbył się w Szkole Podstawowej nr 8 w Koninie MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNO - HISTORYCZNY z okazji 100 – lecia Obchodów Odzyskania Niepodległości pt.: ,,Czym dla ucznia jest wolność”. Konkurs pod patronatem  Prezydenta Miasta Konina, zorganizowano przy współudziale MODN . Konkurs odbył się w dwóch kategoriach wiekowych uczniowie klas czwartych i piątych i druga kategoria uczniowie klas szóstych i siódmych. Naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów, którzy stworzyli wspaniałe prace. W obu kategoriach wiekowych reprezentanci naszej szkoły zajęli III miejsce. Wszystkim uczestnikom dziękujemy, a nagrodzonym gratulujemy.

Przedział wiekowy IV-V - III miejsce   Olga Buśkiewicz kl V     (opiekun Natalia Borowiak)

Przedział wiekowy VI-VII - III miejsce   Małgorzata Sarnowska kl VI (opiekun Katarzyna Loch).