Gorączka złota

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Koninie po raz trzynasty ogłosił akcję pod hasłem GORĄCZKA ZŁOTA, która polega na zbiórce złotych monet o nominałach 1, 2 i 5 groszy. Głównym jej celem jest pozyskanie środków finansowych na wypoczynek letni dzieci z najbiedniejszych rodzin oraz zaktywizowanie środowiska dziecięcego. W naszej szkole do akcji przystąpili uczniowie klas 1 – 6, którzy zbierali monety od 15 marca do 24 kwietnia 2017 r. Ogółem zebraliśmy 659,54 zł.

I miejsce zajęła klasa 2 B – zebrała 239,91 zł

II miejsce zajęła klasa 4 A – zebrała 100 zł

III miejsce zajęła klasa 3 A  - zebrała 71,17 zł

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział w tym przedsięwzięciu. Wasz udział świadczy o potrzebie niesienia bezinteresownej pomocy innym, wrażliwości na potrzeby swoich rówieśników. Opiekun SK PCK Anna Arent- Trzmielewska