Europejski Quiz Finansowy

Europejski Quiz Finansowy to konkurs wiedzy z zakresu finansów i bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni, którego uczestnikami są uczniowie klas 7 i 8 szkół podstawowych (w wieku 13 - 15 lat). Projekt został zainicjowany przez Europejską Federację Bankową. Organizatorem Konkursu w Polsce jest Warszawski Instytut Bankowości we współpracy ze Związkiem Banków Polskich.
W roku szkolnym 2021/2022 odbywa się V edycja Konkursu, która jest realizowana we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. 46 osób z naszej szkoły brało udział w eliminacjach szkolnych do EQF.
Wiktoria (8 b), Marcel (8 b), Mikołaj (8 c), Franciszek (8 c), Weronika (8 e), Paulina (8 e), Jagoda (8 d) Julia (8 f), Amelka (7 b), Ignacy (7 b) reprezentowali naszą szkołę w eliminacjach wojewódzkich EQF.
Do dalszego etapu zakwalifikowało się 48 zespołów z 16 województw. Z naszej szkoły dwie osoby Jagoda R i Julia T zakwalifikowały się do półfinału. Nasz zespół zajął 3 miejsce w województwie wielkopolskim.