DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU 2018

W klasach I - III w lutym przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej zostały przeprowadzone pogadanki w na temat bezpiecznych zasad korzystania z internetu, a także zostały przeprowadzone zajęcia na edukacji informatycznej oraz zajęciach komputerowych - Dzień Bezpiecznego Internetu 2018. W lutym w klasach IV - VI na godzinach wychowawczych zrealizowano przez wychowawców zajęcia dotyczące Dnia Bezpiecznego Internetu 2018. W lutym w klasach IV na informatyce praz w klasach V-VI na zajęciach komputerowych nauczyciele tych zajęć przeprowadzili lekcje na temat zagrożeń korzystania z internetu oraz cyberprzemocy. Dla rodziców uczniów klas I – VI w styczniu odbyła się prelekcja policji na temat "Przemoc w cyberprzestrzeni".