Belfer Roku 2017/2018

Pani Agnieszka Pawelczyk Belfrem Roku 2017/2018

W XXII edycji plebiscytu organizowanego przez „Przegląd Koniński” na najpopularniejszego nauczyciela w regionie konińskim,zaszczytnytytuł Belfra Roku 2017/2018zdobyła nauczycielka naszej szkoły - pani Agnieszka Pawelczyk.

"Kocham pracować z dziećmi. To moja wielka pasja. Pracuję z sercem i zaangażowaniem. Ta nagroda jest potwierdzeniem, że to, co robię daje efekty i jest doceniane przez dzieci i rodziców. To wielki zaszczyt i olbrzymia radość, że mogłam przyczynić się do tego, że Szkoła Podstawowa nr 1 zdobyła ten tytuł "– mówiła podczas uroczystej gali zakończenia roku szkolnego, trzymając statuetką w ręku. Bycie nauczycielem, to spełnienie jej marzeń. Jest pedagogiem wyjątkowym, który z pasją i wyobraźnią realizuje swoje cele, marzenia i wizje związane z wykonywaną pracą.

Gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów.