Andrzejkowe wróżby w klasie I B

,,Andrzeju, Andrzeju, nasz dobrodzieju, dobrą wróżbę daj!”. Zgodnie z tym starym porzekadłem uczniowie klasy Ib wraz z wychowawcą panią Agnieszką Pawelczyk w dniu imienin Andrzeja przystąpili do wróżb. Na początku poznali znaczenie przysłów związanych ze świętym Andrzejem. Potem były już tylko wróżby i wesoła zabawa. Uczniowie dowiedzieli się, kim będą w przyszłości, co ciekawego wydarzy się już niedługo, kto pierwszy wyjdzie w przyszłości za mąż albo się ożeni. Tego wszystkiego można było się dowiedzieć z wróżb: ,,Kram z marzeniami”, ,,Gwiazdka prawdę Ci powie”, ,,Serduszka”, ,,Wróżby z butów” i inne. Po wesołej zabawie w klasie, odbyła się dyskoteka, na której wszyscy uczniowie z klas I-III świetnie się bawili.