Wizyta przedszkolaków

W dniach 9 i 13 marca 2018r. Szkołę Podstawową nr 1 odwiedziły dzieci z Przedszkola nr 1 oraz Przedszkola nr 4 . Po wejściu do budynku przywitała ich pani wicedyrektor Barbara Loch. Następnie dzieci rozeszły się do klas, gdzie czekali już na nich trzecioklasiści i ich wychowawcy z różnymi grami i zabawami integracyjnymi. Przedszkolaki wspólnie ze starszymi kolegami wykonywali także pracę plastyczną – kwiatek w kolorach wiosennych. Przyszli pierwszoklasiści zwiedzali także szkołę- bawili się w suchym basenie , a także oglądali nową pełnowymiarową salę gimnastyczną, która zrobiła na nich ogromne wrażenie. Odwiedzili również szkolną świetlicę i bibliotekę. Na koniec otrzymali podarunki, które, miejmy nadzieję, będą im przypominać o wizycie w „Jedynce”. Czas spędzony w szkole upłynął dzieciom miło i wesoło.