Insta.Ling z Jedynką

Uczniowie klasy II b, VI a, VI b oraz VIII a wraz z nauczycielami Dariuszem Mielnickim oraz Dorotą Sawicką biorą udział w XIX i XX Edycji Programu Insta.Ling dla Szkół.
Insta.Ling to strona WWW do skutecznej nauki słówek, która wspiera naukę ortografii polskiej oraz języków obcych, w tym języka angielskiego. Dla wielu uczniów zapamiętywanie listy słówek jest nudne, czasochłonne i nie zawsze przynosi oczekiwane efekty. Aplikacja Insta.Ling powstała jako odpowiedź na potrzebę efektywnej i bezwysiłkowej nauki. Jej podstawowym założeniem jest skłonienie uczniów do krótkiej, kilku- bądź kilkunastominutowej, ale systematycznej codziennej pracy. Nauka odbywa się w ciekawej i nienużącej formie quizu, która indywidualnie dobiera poziom trudności do aktualnych umiejętności ucznia, dzięki czemu dziecko nie jest ani przytłoczone nadmiarem nowego materiału, ani nie traci czasu na powtórki słówek, które już świetnie zna.

Strona programu: www.instaling.pl