Gala Finałowa Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego

W dniach 12-14 czerwca 2023r. odbyła się Warszawie Gala Finałowa - Zawody Laureatów XXVIII Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego " Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej." W gali tej uczestniczyli pani Katarzyna Loch (nauczyciel historii) i Jakub Andrzejewski (uczeń klasy 8c naszej szkoły), który otrzymał tytuł laureata tegoż konkurs. W Warszawie odbyły się zawody laureatów, najlepszych 70 uczniów z całej Polski, wyłonionych spośród 9 tys. uczestników konkursu. W trakcie pobytu w stolicy uczniowie nie tylko zmagali się z zadaniami konkursowymi ale mieli także okazję zwiedzić Warszawę, był czas na zabawę i integrację. Ogromnie gratulujemy Jakubowi sukcesu i życzymy powodzenia w dalszej nauce.