Eliminacje szkolne do Europejskiego Quizu Finansowego.

W dniu 8.01.2024 r. uczniowie klas siódmych i ósmej naszej szkoły brali udział w eliminacjach szkolnych do Europejskiego Quizu Finansowego. Pierwszego lutego natomiast odbył się etap wojewódzki tego konkursu, który obejmuje wiedzę z zakresu finansów i bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni. Projekt zainicjowany został przez Europejską Federację Bankową. W Polsce jego organizatorem jest Warszawski Instytut Bankowości we współpracy ze Związkiem Banków Polskich . To już VII edycja konkursu , w którym nasza szkoła osiąga wysokie wyniki, a w bieżącym roku szkolnym, po eliminacjach, do kolejnego etapu dostały się następujące drużyny :Franciszek D kl. 8a, Miłosz B. kl. 8a, Wojciech E. k.l 7a, Mikołaj N. kl. 7a, Julia Ł. kl. 7b, Patryk L. kl. 7 b, Natasza Cz. kl. 7 c oraz Marta M. kl. 7 c. Gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnych szczeblach konkursu.